Direct contact
BEL: 0341 41 33 41
x venster sluiten Tel.: 0341 41 33 41 E-Mail.: info@aic.nl

Adresgegevens

AIC Harderwijk bv

Industrieweg 19

3846 BB Harderwijk

Factuur & Postadres

Postbus 41

3840 AA Harderwijk

Openingstijden winkel Ga naar klantenservice
65 jaar ervaring in machines & materieel
Deskundige klantenservice
Vóór 16:00 uur besteld, maandag geleverd

SALES TEAM AIC BINNENDIENST VERKOOP

team-martijn
Martijn Bakker

Manager Verkoop Binnendienst

Telefoon: 0341 413 341

Mail: martijn@aic.nl

team-niels
Niels Bronkhorst

Verkoop Binnendienst

Telefoon: 0341 413 341

Mail: niels@aic.nl

team-tim
Tim van Loo

Verkoop Binnendienst

Telefoon: 0341 413 341

Mail: tim@aic.nl

team-gerda
Gerda Leusink

Verkoop / Inkoop Binnendienst

Telefoon: 0341 413 341

Mail: gerda@aic.nl

team-arjen
Arjen Mazier

Verkoop Binnendienst

Telefoon: 0341 413 341

Mail: arjen@aic.nl

cirkelsmedewerkersaic-idee
Sicco Oosterloo

Verkoop Binnendienst

Telefoon: 0341 413 341

Mail: sicco@aic.nl

team-job2
Job van der Sterre

    

Telefoon: 0341 413 341

Mail: job@aic.nl

team-iris
Iris van der Sterre

    

Telefoon: 0341 413 341

Mail: iris@aic.nl

team-ruud
Ruud Dahmen

Verkoop Buitendienst

Telefoon: 06 - 29005383

Mail: ruud@aic.nl

team-steven
Steven van de Grift

Verkoop Buitendienst

Telefoon: 06 - 53956627

Mail: steven@aic.nl

team-wilco
Wilco Mazier

Inkoop Manager

Telefoon: 0341 413 341

Mail: wilco@aic.nl

team-jeroen
Jeroen Sewüster

Manager AIC Online

Telefoon: 0341 413 341

Mail: jeroen@aic.nl

team-jeffrey
Jeffrey van Dam

Medewerker AIC Online

Telefoon: 0341 413 341

Mail: jeffrey@aic.nl

team-gijs
Gijs Bont

Directeur Verhuur

Telefoon: 06 - 20665784

Mail: gijs@aic.nl

team-ronald
Ronald van der Laan

Projectleider Verhuur

Telefoon: 06 - 51597831

Mail: rvdlaan@aic.nl

team-mark1
Marc Lussenburg

Projectleider Verhuur

Telefoon: 06 - 46357753

Mail: marc@aic.nl

team-bjorn
Bjorn Koolma

Medewerker projectadministratie

Telefoon: 0341 413 341

Mail: bkoolma@aic.nl

team-robin1589292320
Robin Vierhout

Medewerker projectadministratie

Telefoon: 0341 413 341

Mail: robin@aic.nl