• bel 0341 41 33 41
  • mail info@aic.nl
x venster sluiten Tel.: 0341 41 33 41 E-Mail.: info@aic.nl

Adresgegevens

AIC Harderwijk bv

Industrieweg 19

3846 BB Harderwijk

Factuur & Postadres

Postbus 41

3840 AA Harderwijk

Openingstijden winkel Ga naar klantenservice
Sinds 1956 ster in bouwartikelen
Voorraad artikelen binnen 48 uur geleverd
Meer dan 10.000 producten op voorraad

SALES TEAM AIC BINNENDIENST VERKOOP

team-martijn-def
Martijn Bakker

Manager Verkoop Binnendienst

Telefoon: 0341 413 341

Mail: martijn@aic.nl

team-jeroen-def
Jeroen Sewüster

Verkoop Binnendienst & Webshop

Telefoon: 0341 413 341

Mail: jeroen@aic.nl

cirkelsmedewerkersaic-idee
Tim van Loo

Verkoop Binnendienst

Telefoon: 0341 413 341

Mail: tim@aic.nl

team-arjen-def
Arjen Mazier

Verkoop Binnendienst

Telefoon: 0341 413 341

Mail: arjen@aic.nl

cirkelsmedewerkersaic-idee
Niels Bronkhorst

Verkoop Binnendienst

Telefoon: 0341 413 341

Mail: niels@aic.nl

team-gerda-def
Gerda Leusink

Inkoop / Verkoop Binnendienst

Telefoon: 0341 413 341

Mail: gerda@aic.nl

team-job2
Job van der Sterre

    

Telefoon: 0341 413 341

Mail: job@aic.nl

team-iris
Iris van der Sterre

    

Telefoon: 0341 413 341

Mail: iris@aic.nl

cirkelsmedewerkersaic-idee
Sicco Oosterloo

Verkoop Binnendienst

Telefoon: 0341 413 341

Mail: sicco@aic.nl

team-ruud-def
Ruud Dahmen

Verkoop Buitendienst

Telefoon: 06 - 29005383

Mail: ruud@aic.nl

team-arjan-def
Arjan Bokhorst

Verkoop Buitendienst

Telefoon: 06 - 30434177

Mail: arjan@aic.nl

team-steven-def
Steven van de Grift

Verkoop Buitendienst

Telefoon: 06 - 53956627

Mail: steven@aic.nl

team-gijs-def
Gijs Bont

Directeur Verhuur

Telefoon: 06 - 20665784

Mail: gijs@aic.nl

team-ronald-def
Ronald van der Laan

Projectleider Verhuur

Telefoon: 06 - 51597831

Mail: rvdlaan@aic.nl

team-mark-def
Marc Lussenburg

Projectleider Verhuur

Telefoon: 06 - 46357753

Mail: marc@aic.nl

team-bjorn-def
Bjorn Koolma

Medewerker projectadministratie

Telefoon: 0341 413 341

Mail: bkoolma@aic.nl

team-robin-def
Robin Vierhout

Medewerker projectadministratie

Telefoon: 0341 413 341

Mail: robin@aic.nl